Baclofen

Kupić Baclofen Bez Recepty w Polsce

Baclofen Bez Recepty

Lekarze zalecają, aby kupić Baclofen do leczenia uzależnienia od alkoholu, a także do łagodzenia objawów niektórych chorób rdzenia kręgowego, układu sercowo-naczyniowego, centralnego układu nerwowego. W internetowych aptekach możesz kupić Baclofen bez recepty. Cena Baclofen w aptece online jest niższa, niż w lokalnych aptekach w przypadku recepty od lekarza.

Co to jest Baclofen?

Baclofen należy do grupy myorelaxantia, czyli leków, relaksujących mięśnie szkieletowe człowieka. Baclofen jest zalecany przy chorobach, którym towarzyszy hipertoniczność mięśni i skurcze, a także do leczenia alkoholizmu. Baclofen jest produkowany niektórymi firmami farmaceutycznymi pod nazwą handlową Lioresal. Kupić Lioresal w Polsce można w aptece online.

kup teraz

Jak działa Baclofen?

Przy doustnym stosowaniu Baclofen wchłania się w przewodzie pokarmowym, i po 2-3 godzinach stężenie substancji czynnej we krwi osiąga szczyt. Krew transportuje Baclofen do rdzenia kręgowego i tkanki mięśniowej. Baclofen pobudza receptory kwasu gamma-aminomasłowego i zmniejsza pobudliwość czuciowych aferentych włókien, a także hamuje odruchy mono- i polisynaptyczne kręgosłupa. Wszystko to pomaga usunąć napięcie mięśni i złagodzić skurcze, a także pozbyć się bólu. Dowiedz się gdzie kupować Cialis bez recepty, aby nie przepłacać i by mieć pewność, że kupujesz certyfikowany tabletki na potencję bez recepty w aptece.

Wskazania do stosowania

 • choroby i urazy rdzenia kręgowego, którym towarzyszą skurcze i bóle mięśniowe
 • skleroza rozsiana (choroba autoimmunizacyjna, która wpływa na włókna mózgu i rdzeń kręgowy;
 • zapalenie opon mózgowych (zapalenie miękkiej opony mózgu);
 • mózgowe porażenie dziecięce;
 • urazy wewnątrzczaszkowe

Baclofen – są to również skuteczne tabletki na alkoholizm. Baclofen łagodzi objawy odstawienia, przejawiające się przy odstąpieniu od alkoholu lub narkotyków: ból i bolące mięśnie, napięcie, skurcze. Substancja czynna leku przyczynia się do normalizacji poziomu dopaminy, zapewniając uspokajający i euforyczny efekt i zmniejsza apetyt na narkotyki i alkohol. Badania przeprowadzone we Francji w latach 2008-2014, wykazały wysoką skuteczność Baclofen w leczeniu alkoholizmu i uzależnienia od narkotyków.

Sportowcy często używają Baclofen, pomaga rozluźnić mięśnie po ciężkim wysiłku fizycznym i przyczynia się do ich odbudowy. W praktyce sportowej Baclofen stosowany jest przez kulturystów, ciężarowców, gimnastyków, zapaśników, zawodników.

Baclofen cena

W internetowych aptekach Polski cena Baclofen zależy od czasu trwania leczenia. Baclofen jest dostępny w dawkach 10 i 25 mg. Cena Baclofen 10 mg wynosi 2.60 – 3.60 zł za tabletkę. Kupić Baclofen 10 mg w opakowaniach po 60-360 tabletek. Cena Baclofen 25 mg waha się od 7.80 do 14 zł. Kupić Baclofen 25mg można w opakowaniu o pojemności 30-270 tabletek. Cena jest podana za jedną tabletkę.

Jak brać Baclofen?

Brać Baclofen należy doustnie, popijając tabletki wystarczającą ilością wody. Standardowa dawka początkowa wynosi 5 mg Baclofen trzy razy dziennie. Co trzy dni dzienna dawka może być zwiększona do 15 mg do osiągnięcia pożądanego efektu. Maksymalna dawka terapeutyczna wynosi 80 mg Baclofen na dobę.

Przeciwwskazania

 • padaczka;
 • drgawki;
 • choroba Parkinsona;
 • psychozy;
 • przewlekła niewydolność nerek.

Poinformuj swojego leczącego lekarza, jeśli masz problemy z nerkami, skłonność do reakcji alergicznych, cukrzycę, i jeśli w przeszłości miałeś udar mózgu. Baclofen nie należy stosować podczas ciąży i karmienia piersią.

Skutki uboczne

 • reakcje alergiczne (wysypka na skórze, swędzenie, pokrzywka; obrzęk warg, języka, twarzy);
 • zaparcia;
 • wymioty;
 • osłabienie;
 • senność lub bezsenność;
 • obrzęk;
 • zamieszanie;
 • częstsze oddawanie moczu lub opóźnienie oddawania moczu.

Nie jest to pełna lista skutków ubocznych. Aby zapoznać się ze wszystkimi działaniami niepożądanymi, należy przeczytać instrukcję obsługi, która jest dołączona do opakowania Baclofen. Aby uniknąć skutków ubocznych, nie należy przekraczać zalecanej dawki Baclofen. Skonsultuj się z lekarzem, zanim kupić Baclofen bez recepty.

Gdzie kupić Baclofen bez recepty?

W zwykłej aptece leki rozluzniajace miesnie bez recepty nie są sprzedawane. Jeśli jednak nie masz możliwości uzyskać receptę, możesz skontaktować się z apteką online. Na stronie możesz wcześniej zapoznać się z ceną Baclofen i innymi niezbędnymi informacjami o leku.

Przed zakupem Baclofen koniecznie skonsultować się z lekarzem. Lekarz pomoże sprawdzić, czy nie ma medycznych przeciwwskazań do stosowania i wyznaczy optymalną dawkę.

Leave a Comment: