Dapoksetyna

Kupić Dapoksetyna: tabletki na przedłużenie stosunku bez recepty

tabletki na opóźnienie wytrysku dapoksetyna

Dapoksetyna (Priligy) jest jedynym preparatem do leczenia przedwczesnego wytrysku, zaakceptowanym przez lekarzy. Dziś każdy mężczyzna może kupić Dapoksetyna bez recepty. Badania pokazują, że Dapoksetyna przedłuża stosunek płciowy o 2-3 razy. Na tej stronie znajdziesz cenę Dapoksetyna w aptekach i możesz kupić tabletki na przedłużenie stosunku bez recepty.

kup teraz

Co to jest przedwczesny wytrysk (ejakulacja)?

Przedwczesny wytrysk jest jednym z najbardziej popularnych męskich problemów seksualnych. Może on przejawiać się również na samym początku życia seksualnego, jak i w dorosłym życiu. Mężczyźni, którzy cierpią z powodu przedwczesnego wytrysku, przeżywają orgazm podczas seksu zbyt szybko. To prowadzi do obniżonej samooceny, strachu intymnej bliskości i rozwoju kompleksów.

Przyczyn przedwczesnego wytrysku może być wiele: wiekowe funkcje organizmu, stres, używki, nierównowaga emocjonalna. Kluczową rolę w przedwczesnym wytrysku odgrywa szybkie zwiększenie stężenia serotoniny. Dowiedz się gdzie kupić Viagre bez recepty.

Co to jest Dapoksetyna?

Dapoksetyna jest skutecznym i bezpiecznym lekiem, który stosuje się w celu przedłużenia stosunku seksualnego. Dapoksetyna należy do grupy inhibitorów wychwytu zwrotnego serotoniny. Pierwotnie był on przeznaczony do leczenia depresji, ale później okazało się, że serotonina ma znaczny wpływ na czas trwania stosunku seksualnego u mężczyzn.

Dapoksetyna stabilizuje poziom serotoniny w zakończeniach nerwowych i pomaga mózgu kontrolować wytrysk. Kupić Priligy Dapoksetyna mogą mężczyźni w każdym wieku.

Zalety Dapoksetyna

Wyniki licznych badań klinicznych wykazały, że Dapoksetyna ma szereg zalet:

 • zwiększa czas trwania stosunku płciowego kilka razy;
 • daje poczucie satysfakcji emocjonalnej;
 • zwiększa pewność siebie;

Kolejnym ważnym atutem jest to, że w internecie aptece można kupić Dapoksetyna bez recepty.

Jak działa Dapoksetyna?

Podczas stosunku w organizmie mężczyzny aktywnie wytwarzana jest serotonina, zwana hormonem przyjemności. Stopniowo gromadzi się w zakończeniach nerwowych i wpływa na receptory. Gdy stężenie serotoniny osiąga szczytu, obywa się orgazm.

Dapoksetyna spowalnia proces akumulacji serotoniny w zakończeniach nerwowych i pozwala mężczyźnie kontrolować wzbudzenie. W wyniku akt seksualny wydłuża się do 2-3 razy. Kupić Priligy Dapoksetyna lekarze zalecają mężczyznom, u których przedwczesny wytrysk spowodowany różnymi czynnikami: również psychologicznymi, jak i organicznymi.

Jak stosować Dapoksetyna

1 tabletkę Dapoksetyna należy brać 1 godzinę przed stosunkiem. Za 2 godziny do odbioru Dapoksetyna spróbuj powstrzymać się od tłustych dań, ponieważ one spowalniają wchłanianie składników aktywnych. Nie należy przyjmować więcej niż jedną tabletkę na dobę.

Dawkowanie

Kupić Dapoksetyna można w dawkach 30, 60 i 90 mg. Najczęściej lekarze radzą, aby rozpocząć z 30 mg, ponieważ jest to najbardziej uniwersalna i bezpieczna dawka. Jeśli jednak dawkowanie Dapoksetyna 30 mg nie pomogło przedłużyć stosunek płciowy, wskazane jest, aby zwiększyć dawkę do 60 mg. Jeżeli i tej ilości Dapoksetyna jest za mało, należy skontaktować się z lekarzem. Przed zakupem Dapoksetyna 90 mg należy upewnić się, że twój organizm dobrze zareaguje na zwiększenie dawki. Możesz bezpiecznie przyjmować Dapoksetyna, jeśli masz 18 lat.

Dapoksetyna cena w aptece

Kupić Dapoksetynę w Polsce można po takich cenach:

 • Cena Dapoksetyna 30 mg – 3.95 – 6.92 zł;
 • Cena Dapoksetyna 60 mg – 5.00 – 8.75 zł;
 • Cena Dapoksetyna 90 mg – 11.50 – 20.15 zł;

Cena jest podana za 1 tabletkę. W aptece internetowej Alfa-Apteka znajdziesz również tabletki na potencje dla mężczyzn Cialis 20mg.

Skutki uboczne

Badania kliniczne wykazały, że większość mężczyzn tolerują Dapoksetyna bardzo dobrze, a wszelkie skutki uboczne są krótkotrwałe. Mogą wystąpić następujące działania niepożądane:

 • bóle głowy;
 • nudności;
 • biegunka;
 • zawroty głowy.

Aby uniknąć skutków ubocznych, nie należy przekraczać zalecanej dawki.

Środki ostrożności

Przed zakupem Dapoksetyna online w polskich aptekach, zapoznaj się z listą przeciwwskazań oraz możliwych skutków ubocznych. Nie należy przyjmować Dapoksetyna razem z alkoholem, ponieważ może to zwiększyć negatywne efekty alkoholi. Nie kupuj Dapoksetyna na stronach internetowych, oferujących zbyt niską cenę, ponieważ może to być oznaką niskiej jakości produktu.

Gdzie można kupić Dapoksetyna online?

Wybieraj tylko certyfikowaną aptekę online, w której można kupić tabletki na przedłużenie stosunku bez recepty w Polsce. Nasza apteka posiada licencję i działa już ponad 10 lat. Wśród korzyści z zakupu Dapoksetyna przez internet można wyróżnić następujące:

 • anonimowo i szybko;
 • można wybrać najbardziej korzystną cena Dapoksetyna;
 • nie wymaga recepty lekarza.

Leave a Comment: