Propecia (Finasteryd)

Kupić Propecia (Finasteryd): lek na wypadanie włosów bez recepty

finasteryd bez recepty

Lekarze zalecają kupić finasteryd mężczyznom cierpiącym na łysienie różnego pochodzenia. Badania wykazały, że w 87% przypadków Propecia całkowicie zatrzymuje wypadanie włosów. U 66% mężczyzn przy tym obserwuje się pełne przywrócenie gęstości włosów.

Kupić Finasteryd bez recepty w Polsce najłatwiej jest w aptekach online. Dzięki korzystnej cenie Propecia skuteczne leczenie łysienia u mężczyzn staje się dostępne dla każdego. U nas kupisz tabletki na potencję Viagra tanio i bez recepty.

kup teraz

Co to jest Propecia?

Propecia jest pierwszym na świecie produktem który klinicznie udowodnił skuteczność w leczeniu łysienia. W jego bazie leży substancja finasteryd. Propecia jest dostępna w sprzedaży od 1997 roku i do tej pory jest uważana za najbardziej skuteczny lek na wypadanie włosów na recepte. Podczas badań okazało się, że u 87% badanych Propecia całkowicie powstrzymała wypadanie włosów, a u dwóch trzecich mężczyzn zaczęły rosnąć nowe włosy.

Większość mężczyzni zauważają wyniki Finasteryd po 3-6 miesięcy użytkowania. Utrata włosów się spowalnia, i często zaczynają rosnąć od nowa. Po 9 miesiącach leczenia wypadanie włosów ustaje całkowicie, a nowe włosy rosną bardziej aktywnie.

Jak działa Finasteryd?

Niektórzy mężczyźni nadmiernie podatne są na działanie dihydrotestosteronu (DHT), który jest produktem ubocznym hormonu płciowego testosteronu. Jedną z funkcji DHT jest kontrola wzrostu włosów. Rozpad testosteronu i dalsza jego konwersja do DHT jest naturalnym procesem dla organizmu, ale w przypadku nadwrażliwości na dihydrotestosteron może rozpocząć się łysienie.

Finasteryd zapobiega konwersji testosteronu do DHT. Taki rodzaj leczenia rozwiązuje sam korzeń problemu, a nie tylko jego objawy. Pozwala to na zawsze zatrzymać wypadanie włosów i przywrócić ich pierwotny wygląd.

łysienie androgenowe leczenie

Zalety

Łysienie u mężczyzn, zwłaszcza w młodym wieku, może mieć katastrofalne skutki dla poczucia własnej wartości. Zalecamy kupić Propecia, aby spowolnić wypadanie włosów i przywrócić ich gęstość na uszkodzonych sektorach. Główne zalety Propecia:

 • Około 3 miesiące po rozpoczęciu leczenia proces łysienia wyraźnie się zwalnia.
 • Po 12 miesięcy włosy stają się znacznie grubsze.
 • Przyjmować 1 tabletkę raz na dobę łatwiejsze i wygodniejsze, niż regularnie stosować kremy i balsamy.

W większości przypadków tabletki do leczenia łysienia Propecia zaczynają działać w ciągu 3-6 miesięcy. Przy niskiej czułości organizmu może potrwać do 12 miesięcy, aby zobaczyć pierwsze wyniki Finasteryd.

Udowodniono, że taka metoda leczenia łysienia jest skuteczna w 90% przypadków. Finasteryd jest przeznaczony do długotrwałego stosowania i przeszedł pięcioletni próby kliniczne. W badaniach brali udział mężczyźni z łysieniem na różnym etapie. Wyniki były następujące:

 • Po 12 miesiącach leczenia wypadanie włosów trwało w niezmienionym tempie tylko u 1 z 5 mężczyzn.
 • Po 2 latach regularnego stosowania Finasteryd oznaki wypadania włosów obserwowano tylko u 33% mężczyzn. W grupie, placebo, łysienie trwało u 70% badanych.
 • Po 5 latach u 90% mężczyzn przyjmujących Finasteryd nie było widocznej utraty włosów. W grupie placebo poprawy wystąpiły tylko u 25% mężczyzn.

Finasteryd i rak gruczołu krokowego

Często lekarze zalecają mężczyznom kupić Finasteryd do leczenia łagodnego rozrostu gruczołu krokowego. Finasteryd zmniejsza również prawdopodobieństwo odrodzenia łagodnego guza w złośliwy i zapobiega rozwojowi raka. Jednak przy takich chorobach kupować Finasteryd bez recepty w aptekach nie można, należy przejść badania lekarskie i uzyskać dokładne zalecenia od lekarza.

Jak zażywać Propecia?

Jedną tabletkę Finasteryd należy wziąć raz dziennie. Jeśli raz zapomnmiałeś Finasteryd, nie należy podejmować żadnych dodatkowych działań, po prostu brać Propecia w zwykłym harmonogramie.

Przekroczenie dawki nie pomaga przyspieszyć otrzymanie wyniku. Aby zobaczyć pozytywne zmiany, należy brać codziennie Propecia w ciągu 3 miesięcy lub więcej. Po zaprzestaniu przyjmowania Propecia łysienie może zostać wznowione po 6-12 miesięcy.

Finasteryd 1 mg – uniwersalna dawka, która pasuje większości mężczyzn.

Jaka cena Finasteryd w Polsce?

Cena Propecia może się zmieniać w różnych aptekach. Poniżej znajduje się średnia cena Finasteryd w aptekach internetowych:

 • Kurs 2 miesiące – 232,00 zł
 • Kurs 3 miesiące – 298,00 zł
 • Kurs 4 miesiące – 366,00 zł
 • Kurs 6 miesiąców – 498,00 zł
 • Kurs 9 miesiąców – 696,00 zł
 • Kurs 12 miesiąców – 896,00 zł

Skutki uboczne

Wśród działań niepożądanych są następujące:

 • problemy z erekcją;
 • zmniejszenie libido;
 • problemy z wytryskiem.

Bardzo rzadko występują skutki uboczne, takie jak:

 • depresja;
 • powiększenie piersi;

Jeśli masz jakiekolwiek działania niepożądane, należy przerwać leczenie i skonsultować się z lekarzem jak najszybciej.

Środki ostrożności

Propecia nie jest przeznaczona do leczenia kobiet i dzieci. Kobietom w ciąży jest surowo zabronione nawet dotykać tabletki, zwłaszcza pęknięte lub uszkodzone. Finasteryd charakteryzuje się wysoką biodostępnością, w związku z tym pewną jego ilość może усвоиться nawet przez skórę.

Podczas zażycia Finasteryd z innymi lekami działania niepożądane nie zostały zidentyfikowane. Jednak w celu stuprocentowej pewności należy skonsultować się z lekarzem, jeśli zażywasz jakieś leki, przed zakupem leków na wypadanie włosów Finasteryd bez recepty.

Mężczyznom się nie zaleca stosować Propecia w następujących przypadkach:

 • alkoholizm;
 • choroby hormonalne.

Skonsultuj się z lekarzem, jeśli należy przejść badania prostaty.

Gdzie kupić Finasteryd bez recepty?

Wiele apteki internetowych w Polsce oferują kupić Propecia online. Do tego nie wymagają recepty lekarza, a sam proces zakupu trwa nie więcej niż 5 minut. Przed zakupem Finasteryd jednak radzimy skonsultować się z lekarzem, aby w przyszłości uniknąć powikłań.

Przypisy: www.medonet.pl

Leave a Comment: