Levitra

Kupić Levitra online: środki na potencję bez recepty

levitra bez recepty

Kupić Levitra w Polsce można w lokalnych aptekach miasta, ale praktycznie wszędzie wymagają recepty lekarza. Jeśli nie masz recepty, można kupić Levitra bez recepty w aptekach internetowych. Levitra – jest to lek przeznaczony dla mężczyzn z zaburzeniami erekcji. Tylko 1 tabletka pomaga na szybkie osiągnięcie silnej erekcji i przechowywanie ją przez dłuższy czas. Jak i inne leki na potencje z apteki bez recepty, Levitra rozluźnia ścianki naczyń krwionośnych. Dzięki temu one rozszerzają się, przepływ krwi do penisa się poprawia, a w przypadku pobudzenia mężczyzna dostaje zdrową silną erekcję. Vardenafil zaczyna działać po około 30 min po zażyciu.

kup teraz

W aptekach online w Polsce można wcześniej dowiedzieć się cenę Levitry i wybrać najatrakcyjniejsze oferty. Przed tym, jak kupić Levitra tanio w Polsce, radzimy skonsultować się z lekarzem.

Co powoduje zaburzenia erekcji?

Wiele hiszpańscych mężczyzn mają intymne problemy na różnych etapach swojego życia. Zaburzenia erekcji mogą być spowodowane następującymi czynnikami:

 • psychologiczne (stres, lęk, zmęczenie);
 • fizyczne (starzenie, różne choroby, niezdrowy tryb życia);
 • przyjmowanie niektórych leków.

Jak działa Levitra?

W przeciwieństwie do popularnego mitu, Levitra nie zwiększa pociągu seksualnego. Vardenafil tylko pomaga uzyskać erekcję przy naturalnym pobudzeniu. Levitra nie powoduje erekcji bez stymulacji seksualnej.

Bierz Levitrę za 30 minut do intymności. Efekt Levitra będzie trwać w ciągu 4-6 godzin. W ciągu tego czasu będziesz bardziej wrażliwiy na stymulację seksualną. To nie znaczy, że erekcja będzie się utrzymywać przez cały czas. Penis pozostaje w stanie erekcji tylko w przypadku pobudzenia. Jeśli erekcja nie ustaje kilka godzin, należy niezwłocznie skontaktować się z lekarzem.

Gdzie kupić Levitra w Polsce?

Kupić Levitra bez recepty w Polsce oferują wiele aptek. Większość z nich, niestety, działają nielegalnie i nie możesz być pewny w jakości leków. Dlatego wybierając stronę internetową, gdzie kupić Levitra, należy uważnie zapoznać się z informacją o aptece online. Nie należy ufać aptekom, w których cena Levitra jest kusząco niska, ponieważ może to być oznaką niskiej jakości leków.

Cena Levitra zmieniają się w zależności od dawki i wielkości opakowania. Cena Levitra 10 mg waha się w granicach 4.20 – 14.60 zł za tabletkę. Cena Levitra 20 mg wynosi 7.10 – 16.80 zł za 1 tabletkę.

Jeśli chcesz zaoszczędzić, to lepiej kupić Levitra Generic. Różne generyczne leki Levitra zawierają w swoim składzie podobną substancję czynną – Vardenafil.

Dawkowanie

dawkowanie levitra

1 tabletka Levitry zawiera 10 lub 20 mg Vardenafilu. Większość mężczyzn wolą kupić Levitra 10 mg. To uniwersalna dawka, która często skutecznie poprawia erekcję. Jeśli wynik Levitra 10 mg nie dostateczny, stosuj taką samą dawkę innym razem. Być może, po raz pierwszy przeszkodziły inne czynniki (nadmierny stres, alkohol). Jeśli następnym razem pożądany efekt nie nastąpił, należy skonsultować się z lekarzem na temat zwiększenia dawki. Jeśli nie ma przeciwwskazań, możesz kupić Levitra 20 mg.

Stosuj tabletkę doustnie, popijając wodą. Jeśli chcesz, aby Levitra zaziałała szybciej, należy przyjmować ją na czczo. Biorąc Levitra po posiłku, spowalniasz przyswajanie vardenafilu. Alkohol nie zmniejsza skuteczności Levitra. Jeśli jednak w stanie nietrzeźwości zawsze masz trudne do osiągnięcia erekcji, nie spożywaj napojów alkoholowych wraz z vardenafilom lub ogranicz ich ilość.

Można kupić Levitra bez recepty, ale przed zamówieniem należy skontaktować się z lekarzem.

Alternatywa Levitry

Jeśli z powodu przeciwwskazań medycznych nie możesz kupić Levitra w Polsce, należy zwrócić uwagę na inne skuteczne środki w celu poprawy erekcji. Należą do nich:

Środki ostrożności

Nawet jeśli planujesz kupić Levitra bez recepty, konsultacja lekarza pomoże upewnić się, że lek nie zaszkodzi twojemu zdrowiu. Nie należy przyjmować Levitra 20 mg, jeśli jesteś uczulony na vardenafil lub inny składnik. Nie należy przyjmować Levitra, jeśli:

 • sposujesz preparaty do leczenia HIV;
 • używasz leki przeciwgrzybicze;
 • masz poważne problemy z wątrobą, nerkami lub sercem;
 • doznałeś ataku serca lub cierpisz z powodu niestabilnej dławicy piersiowej;
 • masz niskie ciśnienie krwi;
 • używasz inne leki do leczenia zaburzeń erekcji.

Możliwe skutki uboczne

 • zawroty głowy;
 • zaczerwienienie skóry;
 • zaburzenia żołądka;
 • zatkanie nosa lub katar.
 • problemy ze wzrokiem;
 • kołatanie serca;
 • suchość w ustach;
 • ból pleców i mięśni;

Przypisy: bazalekow.mp.pl

Leave a Comment: