Provigil (Modafinil)

Kupić Provigil (Modafinil) w Polsce

modafinil w polsce

Provigil (Modafinil) to środek do wyeliminowania senności, który stosuje się również jako tabletki na poprawę pamięci i uwagi. W aptece online można dowiedzieć się cenę Modafinil w Polsce. Należy koniecznie skonsultować się ze specjalistą, zanim kupić Modafinil bez recepty, i zapoznać się ze szczegółowymi informacjami o tym leku.

Co to jest Provigil?

Provigil 100 mg – jest to lek na bazie modafinilu, który jest stosowany do leczenia senności, związanej z narkolepsją. Provigil jest zalecany do leczenia zaburzeń snu związanych z przesunięciem zmian pracy, a także w przypadku obturacyjnego bezdechu sennego. Modafinil jest również stosowany jako bezpieczny i skuteczny psychostymulant w okresie podwyższonych obciążeń psychicznych. Te tabletki na poprawę koncentracji używają przedstawiciele zawodów z niestabilnym i ciężkim harmonogramem (wojsko, policja, astronauci, lekarze).

kup teraz

Wskazania do stosowania

 • Idiopatyczna nadmierna senność (patologiczna dzienna senność, której może towarzyszyć zamieszanie, osłabienie, zmniejszenie lub utrata zdolności do pracy).
 • Nadmierna senność spowodowana narkolepsją. Charakteryzuje się napadami nagłego zasypiania lub katalepsją, zaburzeniami snu, halucynacjami.
 • Senność podczas obstrukcyjnego bezdechu. Z powodu przerwy w oddychaniu, odbywającej się we śnie, pogarsza się jakość snu, a człowiek cierpi z powodu senności w ciągu dnia. Przyjmowanie Provigil w takich przypadkach powinno być połączone z leczeniem bezdechu, które odbywa się tylko pod nadzorem specjalisty.
 • Senność, sprowokowana przesunięciem zmian pracy lub napiętym harmonogramem pracy.
 • Ogólne zmęczenie występujące z zespołem deficytu uwagi.
 • Zaburzenia nerwowe z towarzyszącym zmęczeniem lub sennością (depresja, choroba afektywna dwubiegunowa).

Zanim kupić Provigil bez recepty, należy porozmawiać ze swoim lekarzem.

Jak działa Modafinil?

Modafinil podnosi poziom naturalnych hormonów-neuroprzekaźników: dopaminy, serotoniny, noradrenaliny i histaminy. Histamina odpowiada za stan czuwania, a serotonina i dopamina stabilizują stan emocjonalny. W rezultacie eliminuje senność, poprawia nastrój. W przeciwieństwie do silnych środków pobudzających jak kofeina lub amfetaminy, Modafinil nie powoduje uczucia niepokoju i nie zwiększa ciśnienie krwi. Pozwala to na wykorzystanie Provigil przy nadciśnieniu tętniczemu i zwiększonemu niepokoju (tylko pod nadzorem lekarza). Provigil także poprawia koncentrację uwagi i reakcję, zwiększa wydajność, poprawia funkcje poznawcze.

Jak stosować Provigil?

Do leczenia nadmiernej senności związanej z narkolepsją i obturacyjnym bezdechem sennym zaleca się jednorazowe przyjmowanie Provigil rano w dawce 200 mg. Przy ciężkiej nadmiernej senności można podwoić dawkę, biorąc na 200 mg Provigil rano i w południe.

W leczeniu senności, związanej z przesunięciem zmian pracy, zaleca się jednorazowy odbiór Provigil 200 mg 1 godzinę przed rozpoczęciem zmiany. W niektórych przypadkach jednorazową dawkę można zwiększyć do 300 mg.

We wszystkich przypadkach dzienna dawka nie powinna przekraczać 400 mg. Brać Provigil w drugiej połowie dnia nie jest zalecane, ponieważ substancja jest powoli wydalana z organizmu i może uniemożliwić normalny nocny sen.

Provigil 100 mg

Modafinil w dawce 100 mg jest zwykle stosowany w okresach, gdy wymagana jest zwiększona wydolność i koncentracja, wytrwałość i zdolność do zapamiętywania dużych ilości informacji. To może być okres przygotowania do egzaminów studentów, przygotowanie do zawodów sportowców, realizacja ważnych projektów w ramach działalności zawodowej.

Provigil 200 mg

Kupić Modafinil 200 mg polecają w celach terapeutycznych w leczeniu zaburzeń snu, a także przy kompleksowym leczeniu zaburzeń nerwowych i psychicznych. W dużych dawkach Provigil należy stosować pod stałym nadzorem lekarza. Nie należy przyjmować więcej niż 200 mg Provigil za jednym razem bez wskazań lekarza.

W przypadku przedawkowania mogą wystąpić następujące objawy: niepokój, pobudzenie psychoruchowe, wzrost ciśnienia tętniczego krwi, ból w klatce piersiowej, kołatanie serca, agresja, drażliwość, podniecenie, euforia, drżenie. W przypadku przedawkowania należy jak najszybciej zwrócić się o pomoc lekarską.

Provigil do leczenia zaburzeń snu

W leczeniu zaburzeń snu związanych z nadmierną sennością Provigil jest najbardziej skutecznym i bezpiecznym lekiem. On nie ma negatywnego wpływu na serce i naczynia krwionośne, układ nerwowy i nerki, w odróżnieniu od popularnych stymulantów.

Zaburzenia snu mogą prowadzić do ciężkich powikłań, jeśli w porę nie rozpocząć terapię. Przy nadmiernej senności są obniżone zdolności poznawcze, pogarsza się pamięć, koncentracja, koordynacja ruchów. Zakłóca się normalna produkcja hormonów nadnerczy i tarczycy. W wyniku u człowieka może rozwinąć się depresja kliniczna, zaburzenia przemiany materii, otyłość, osłabienie mięśni, psychoza, anoreksja, dystrofia mięśniowa. Provigil normalizuje rytmy circadian i eliminuje nadmierną senność, zapobiegając rozwojowi powikłań i pozwala osobie z zaburzeniami snu żyć pełnią życia.

Modafinil do poprawy pamięci i funkcjonowania mózgu

Modafinil zapewnia uczucie żywości, pomaga lepiej przyswajać informacje i skupić się na pracy. Dzięki Modafinil człowiek jest w stanie przez dłuższy czas koncentrować się na monotonnych lub stresujących zadaniach, co jest bardzo ważne podczas wykonywania odpowiedzialnej pracy.

Zwiększając stężenie dopaminy, serotoniny i noradrenaliny, Provigil stabilizuje stan emocjonalny i pomaga zachować spokój podczas trudnej pracy. Dzięki wymienionym właściwości, Provigil z powodzeniem jest stosowany w leczeniu zespołu deficytu uwagi, depresyjnej fazy choroby afektywnej dwubiegunowej, stanów lękowych, anhedonii, klinicznej depresji, a także pourazowego zespołu.

Provigil: cena w aptekach

W polskich aptekach online cena Modafinil wynosi 100 mg 3.40 – 6.80 zł za 1 tabletkę. Cena Modafinil 200 mg waha się w granicach 3.70 – 7.30 zł.

Gdzie kupić Modafinil online bez recepty?

Aby kupić Modafinil w Polsce bez recepty, skontaktuj się z apteką online drogerii. Na stronie internetowej można wybrać najkorzystniejszą ofertę cenową. W razie potrzeby otrzymasz bezpłatne konsultacje wykwalifikowanego specjalisty. Jeśli zdecydujesz się na zakup Provigil online, rób zamówienie tylko na zaufanych stronach. W certyfikowanej aptece online można zamówić Modafinil, który pomoże pozbyć się senności i zwiększyć wydajność.

Przeciwwskazania

 • choroby układu krążenia;
 • niewydolność wątroby;
 • marskość wątroby;
 • alergie;
 • ciężką bezsenność;
 • stan lęku;
 • jadłowstręt psychiczny;

W okresie przyjmowania Provigil zaleca się zrezygnować z alkoholu, ponieważ picie alkoholu może wywołać działania niepożądane ze strony wątroby i układu sercowo-naczyniowego. Jeśli bierzesz preparaty, w skład których wchodzi alkohol etylowy, poinformuj o tym lekarza.

Skutki uboczne

 • ból głowy, zawroty głowy;
 • nudności;
 • zatkanie nosa;
 • biegunka;
 • uczucie niepokoju;
 • nerwobóle;
 • bezsenność;
 • reakcje alergiczne;
 • duszność.

Nie jest to pełna lista skutków ubocznych. Aby zminimalizować ryzyko wystąpienia działań niepożądanych, należy przestrzegać zalecanej dawki i kupować Provigil w Polsce tylko w dobrych aptekach online.

Leave a Comment: